Sizin mobil dünyanız
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugün
England - Premier League
21:00, , Manchester City -:- West Bromwich Albion
Portugal - Liga ZON Sagres
19:00, , Vitoria de Setubal -:- Braga
21:00, , FC Porto -:- Rio Ave
Russia - Premier League
17:00, , Volga Nyzhnyi -:- FK Rostov
Spain - LIGA BBVA
22:00, , Malaga -:- Villarreal
Argentina - Primera Torneo Final
02:30, FT, Tigre 0:1 Boca Juniors
19:00, , Godoy Cruz Mza. -:- Atl. Rafaela
21:10, , Gimnasia LP -:- All Boys
Belgium - Jupiler League Playoff Championship Group
14:30, FT, Club Brugge 0:0 Standard Liege
18:00, , Genk -:- Anderlecht
Bulgaria - A Grupa
15:00, 85', Levski Sofia 1:1 CSKA Sofia
Croatia - 1. Division
16:00, 40', NK Istra 1961 1:1 Slaven
18:00, , Hajduk Split -:- NK Lokomotiva
Czech Republic - Gambrinus League
16:30, 9', Slavia Prague 0:0 Viktoria Plzen
Denmark - Superligaen
13:00, FT, SoenderjyskE 3:1 FC Nordsjaelland
15:00, 81', FC Midtjylland 3:1 Viborg
17:00, , AGF -:- Broendby IF
19:00, , FC Koebenhavn -:- Esbjerg fB
England - Championship
16:00, 40', Yeovil Town 0:0 Huddersfield Town
16:00, 40', Sheffield Wednesday 2:1 Charlton Athletic
16:00, 40', Derby County 1:0 Barnsley
16:00, 40', Ipswich Town 1:0 AFC Bournemouth
16:00, 40', Birmingham City 0:3 Blackburn Rovers
16:00, 40', Brighton & Hove Albion 0:0 Blackpool
16:00, 40', Burnley 1:0 Wigan Athletic
16:00, 40', Millwall 0:0 Doncaster Rovers
16:00, 40', Queens Park Rangers 0:0 Watford
18:15, , Leeds United -:- Nottingham Forest
Germany - 2. Bundesliga
20:15, , FC Cologne -:- Bochum
Ireland - Airtricity League
16:00, 40', Bohemian FC 0:0 Sligo Rovers
16:00, 40', Derry City 0:0 Limerick
16:00, 40', UCD 0:1 Cork City
18:00, , Athlone Town -:- Dundalk
19:00, , Drogheda United -:- St. Patrick's Athletic
20:00, , Shamrock Rovers -:- Bray Wanderers
Israel - Ligat-Al playoff champions group
19:50, , Bnei Sachnin -:- Maccabi Tel Aviv
Israel - Ligat-Al playoff relegation group
19:00, , Hapoel Haifa -:- Beitar Jerusalem
Mexico - Liga MX Clausura
00:00, FT, Atlante 1:2 Tijuana
Netherlands - Jupiler League
14:30, FT, FC Den Bosch 1:1 FC Dordrecht
14:30, FT, FC Eindhoven 1:0 De Graafschap
14:30, FT, FC Oss 2:1 MVV Maastricht
14:30, FT, Fort.Sittard 3:0 Almere City FC
14:30, FT, Jong Ajax 4:0 Helmond Sport
14:30, FT, Jong PSV 2:1 VVV-Venlo
14:30, FT, Jong FC Twente 1:2 Excelsior
14:30, FT, Sparta Rotterdam 1:2 FC Emmen
14:30, FT, FC Volendam 5:1 Achilles 29
14:30, FT, Willem II 4:0 Telstar
Norway - Tippeligaen
15:30, 53', Aalesund 0:1 Start
15:30, 53', Viking 2:0 FK Haugesund
15:30, 53', Vaalerenga 1:0 Sandnes
18:00, , Brann -:- Lillestroem
18:00, , Molde -:- Sarpsborg 08
18:00, , Odd Ballklubb -:- Stabaek
18:00, , Sogndal -:- Stroemsgodset
19:00, , Bodoe/Glimt -:- Rosenborg
Romania - Liga I
17:30, , ACS Poli Timisoara -:- Universitatea Cluj
18:30, , FC Brasov -:- Concordia Chiajna
20:00, , FC Viitorul Constanta -:- Steaua Bucuresti
Sweden - Allsvenskan
15:00, 85', Aatvidaberg 1:2 Gefle
15:00, 85', Falkenbergs FF 2:3 Elfsborg
17:30, , Brommapojkarna -:- Oerebro
17:30, , Malmo FF -:- Djurgaarden
Turkey - Spor Toto Sueper Lig
19:00, , MP Antalyaspor -:- Sivasspor
19:00, , Karabuekspor -:- Eskisehirspor
USA - USL Pro League
18:00, , Chicago Fire Reserves -:- Rochester Rhinos
England - League 1
13:15, FT, Leyton Orient 1:3 Wolverhampton Wanderers
16:00, 40', Stevenage 0:0 Bristol City
16:00, 40', Crewe Alexandra 0:0 Colchester United
16:00, 40', Swindon Town 0:0 Bradford City
16:00, 40', Milton Keynes Dons 0:0 Brentford
16:00, 40', Preston North End 1:0 Shrewsbury Town
16:00, 40', Tranmere Rovers 0:0 Sheffield United
16:00, 40', Walsall 0:0 Gillingham
16:00, 40', Notts County 1:0 Crawley Town
16:00, 40', Rotherham United 0:0 Port Vale
16:00, 40', Peterborough United 1:0 Carlisle United
16:00, 40', Oldham Athletic 0:0 Coventry City
England - League 2
14:00, FT, Bristol Rovers 1:2 Rochdale
16:00, 40', Newport County 1:0 Burton Albion
16:00, 40', Dagenham & Redbridge 0:1 Chesterfield
16:00, 40', Fleetwood Town 0:0 Wycombe Wanderers
16:00, 40', Southend United 0:0 Accrington Stanley
16:00, 40', Hartlepool United 0:1 Morecambe
16:00, 40', Scunthorpe United 1:0 Oxford United
16:00, 40', Plymouth Argyle 1:0 AFC Wimbledon
16:00, 40', Northampton Town 0:1 Portsmouth
16:00, 40', Exeter City 1:0 Torquay United
16:00, 40', York City 1:0 Bury
16:00, 40', Mansfield Town 0:0 Cheltenham Town
France - Ligue 2
20:30, , Chateauroux -:- Lens
Norway - 1. Divisjon
13:00, FT, Fredrikstad 2:1 Hoedd
15:00, 85', Hoenefoss 1:3 Tromsoe
18:00, , Alta -:- Sandefjord
18:00, , Ranheim -:- Bryne
18:00, , Baerum -:- Nest Sotra
18:00, , Hamarkameratene -:- Kristiansund BK
18:00, , Mjondalen -:- Strommen
18:00, , Tromsdalen -:- Ull Kisa
Russia - National Football League
17:00, , Mordovya -:- Luch Energiya Vladivostok
Sweden - Superettan
17:00, , Sirius -:- Varbergs BoIS FC
19:20, , Hammarby -:- Angelholm
Switzerland - Switzerland Cup
14:00, Finished AET, FC Zurich 2:0 Basel
Wales - Premier Division
15:30, 54', Bala Town 2:0 Afan Lido
15:30, 54', Newtown 0:2 Carmarthen
16:00, 40', Rhyl 0:1 TNS
Argentina - Primera B Nacional
00:00, FT, Sarmiento 1:0 Brown de Adrogue
00:00, FT, Sportivo Belgrano 1:0 Ferro Carril Oeste
Argentina - Argentino A 2nd stage
19:30, , Guillermo Brown -:- Deportivo Santamarina
20:00, , CAI Comodoro -:- Juventud Unida Universitario
Austria - ADEG Erste Liga
18:30, , Mattersburg -:- Kapfenberg
Bolivia - Primera Division - Clausura
01:00, FT, Oriente Petrolero 0:0 Jorge Wilstermann
Colombia - Liga Postobón Apertura
00:30, FT, Atletico Junior 2:1 Santa Fe
02:15, FT, Fortaleza FC 4:1 Deportivo Pasto
Costa Rica - Primera Torneo de Verano
00:00, FT, Universidad de Costa Rica 0:1 LD Alajuelense
00:00, FT, Deportiva Carmelita 1:0 Santos de Gu¡piles
01:00, FT, Deportivo Saprissa 4:0 Belen Siglo XXI
Denmark - NordicBet Ligaen
13:00, FT, Lyngby 0:3 Broenshoej
13:45, FT, Silkeborg 2:0 Marienlyst
15:00, 85', Vejle Boldklub 2:2 Hvidovre
15:00, 85', Fredericia 0:0 Vendsyssel FF
15:00, 85', Hobro 0:0 HB Koge
Denmark - 2. Division East
13:00, FT, Avarta 3:2 Fremad Amager
13:00, FT, B 1908 1:0 SC Egedal
13:00, FT, FC Helsingoer 3:2 Nordvest FC
15:00, 85', Soelleroed-Vedbaek 1:0 Nykoebing FC
15:00, 85', Vanloese 0:0 Frem
15:00, 84', GVI 0:6 FC Roskilde
15:00, 85', Birkeroed 1:3 Naestved
15:00, 85', B 93 0:2 Sveboelle
Denmark - 2. Division West
13:30, FT, Ringkoebing 3:2 Skovbakken
14:00, FT, Brabrand 1:2 Thisted
15:00, 85', HIK 1:5 Skive
15:00, 85', Rishoej 0:0 Svendborg
15:00, 85', FC Djursland 0:1 Aarhus Fremad
15:00, 85', Jammerbugt FC 3:1 Naesby
15:00, 85', Middelfart G og BK 3:1 FC Sydvest 05
15:00, 85', Odder IGF 2:1 FC Skanderborg
England - Conference Premier
14:00, FT, Woking 1:2 Aldershot Town
16:00, 39', Cambridge United 0:1 Chester FC
16:00, 39', Dartford 1:0 Tamworth
16:00, 39', Grimsby Town 0:0 Hyde FC
16:00, 39', Hereford United 1:1 Alfreton Town
16:00, 39', Kidderminster Harriers 0:0 Nuneaton Town
16:00, 39', Luton Town 0:1 Forest Green Rovers
16:00, 39', Macclesfield Town 0:1 Gateshead FC
16:00, 39', Salisbury City 3:0 Welling United
16:00, 39', Southport 0:1 Halifax Town
16:00, 39', Wrexham 0:1 Lincoln
18:15, , Barnet -:- Braintree Town
England - Conference North
16:00, 39', Altrincham 2:0 Vauxhall Motors
16:00, 39', Boston Utd. 0:0 North Ferriby United
16:00, 39', Brackley Town 0:0 Oxford City
16:00, 39', Bradford PA 0:0 Stalybridge
16:00, 39', Colwyn Bay 0:0 Stockport
16:00, 39', Gainsborough 2:0 Histon
16:00, 39', Gloucester City 2:1 Leamington
16:00, 39', Harrogate 1:0 Barrow
16:00, 39', Hednesford 0:0 Worcester
16:00, 39', Solihull Moors 2:1 Telford
16:00, 39', Workington 0:0 Guiseley
England - Conference South
16:00, 40', Basingstoke 1:0 Weston Super Mare
16:00, 40', Bath City 1:1 Farnborough
16:00, 39', Boreham Wood 0:1 Staines Town
16:00, 39', Bromley 0:0 Bishop Stortford
16:00, 39', Chelmsford 3:0 Tonbridge Angels
16:00, 39', Dorchester Town 1:0 Gosport Borough
16:00, 39', Dover 0:1 Whitehawk
16:00, 39', Eastbourne Borough 1:0 Hayes & Yeading United
16:00, 39', Havant and W. 1:0 Eastleigh
16:00, 39', Maidenhead U 0:0 Ebbsfleet United
16:00, 39', Sutton United 0:0 Concord Rangers
Germany - Regionalliga Northeast
13:30, FT, Babelsberg 1:2 Plauen
Germany - Regionalliga Southwest
14:00, FT, Mannheim 5:1 SC Pfullendorf
15:00, 85', Ulm 1:3 Kaiserslautern II
Guatemala - Liga Nacional Clausura
00:00, FT, CSD Comunicaciones 0:2 CD Suchitepequez
Honduras - Liga Nacional - Clausura Final Stage
00:00, FT, CD Motagua 0:0 CD Marathon
India - I-League
11:30, FT, Rangdajied United 0:0 Lajong FC
14:00, FT, Dempo SC 2:4 Bengaluru FC
Israel - Leumit League playoff promotion group
17:00, , Bnei Lod -:- Maccabi Netanya
Israel - Leumit League playoff relegation group
17:30, , Hakoach Amidar Ramat Gan -:- Maccabi Herzeliya
19:30, , Hapoel Katamon Jerusalem -:- Maccabi Yavne
Morocco - Botola Pro
20:00, , Hassania Agadir -:- RSB Berkane
Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:00, FT, Sol de America 0:4 Guarani
Peru - Copa Inca - Group A
00:45, FT, Alianza Lima 2:0 San Simon
Russia - Professional Football League Zone Center
13:00, FT, Spartak Moscow II 0:3 Sokol Saratov
16:00, 40', Metalurg Lypetsk 0:0 Podolye Podolskiy Rayon
16:00, 40', Spartak Tambov 0:0 Fakel
16:30, 9', Dinamo Briansk 0:0 Zvezda Ryazan
16:30, 9', Avangard Kursk 0:0 Kaluga
17:00, , FC Oryol -:- FC Metallurg Vyksa
17:00, FAAW, Lokomotiv Liski 3:0 Metallurg Oskol
17:00, , Vityaz Podolsk -:- Zenit Penza
South Africa - Premier Soccer League
15:00, 85', Bloemfontein Celtic 1:0 Orlando Pirates

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah

alo.az
© 2014 alo.az
myWAP